BURGER KING

Zostań franczyzobiorcą
i bądź królem swojego biznesu

Porcja wiedzy o naszym królestwie

U nas rządzi smak! Grillowane na ogniu burgery, świeże warzywa i doskonałe sosy. 

Każdego dnia ponad 11 milionów gości odwiedza restauracje BURGER KING® na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy znani z przyrządzania wysokiej jakości, doskonałego w smaku i przystępnego cenowo jedzenia. Założony w 1954 roku BURGER KING® jest obecnie drugą co do wielkości restauracją fast food na świecie serwującą burgery.

BURGER KING® w Europie to ponad 3 tysiące restauracji prowadzonych na zasadzie franczyzy. Wiele z nich to biznesy rodzinne, istniejące od kilku dekad.

BURGER KING® w Polsce to 47 restauracji, zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Trójmieście, Koszalinie, Szczecinie, Bielsko-Białej i Bydgoszczy. Ich operatorem jest firma Burger King Poland S.A, Grupa AmRest oraz Autogrill. Stale się rozwijamy i mamy ambitne plany poszerzania biznesu na przyszłość.

Nasza królewska misja

Z dumą serwujemy najlepsze burgery na świecie wraz z różnorodnym, prawdziwym jedzeniem. Wszystko świeżo przygotowane… tak jak lubisz.
Królują u nas takie wartości jak odwaga, odpowiedzialność i przyjazność.

Bądź swoim królem

Dla kogo?

Idealny kandydat na franczyzobiorcę Burger King to osoba charakteryzująca się wysoką motywacją osobistą, mająca jasny cel do którego dąży, posiada silną odporność na stres i wie, że sukces przychodzi tylko wtedy, jeżeli do tego wszystkiego dołoży się bardzo dużo ciężkiej pracy.

Profil franczyzobiorcy

Entuzjasta
burgerów.
Nie boi się zmian
i wie, że są one konieczne
by się rozwijać.
Jest nastawiony
na wzrost i rozwój
własnego biznesu.
Rozumie, że własne
zaangażowanie jest kluczem
do sukcesu.
Bezkompromisowy
w kwestii najwyższej jakości produktów
i poziomu obsługi klienta.
Posiada
m.in. pięcioletnie doświadczenie
w zarządzaniu zespołem.
Gotowy
do nauki.
Z doświadczeniem
we własnym biznesie
(najlepiej w gastronomii).

Korzyści franczyzobiorcy

Franczyzobiorca podpisując umowę franczyzową uzyskuje prawo do wieloletniego prowadzenia działalności pod marką franczyzodawcy i korzystania z szeregu atutów konceptu.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie franczyzobiorcom

Zarówno franczyzobiorca jak i wszyscy pracownicy jego restauracji przejdą kompleksowe szkolenie zorganizowane przez Burger King. W trakcie jego trwania kadra otrzyma niezbędne informacje jak efektywnie prowadzić restaurację przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów. Przez cały okres współpracy franczyzobiorca może korzystać z pomocy Burger King jak i jego pracowników. Nasi Partnerzy nigdy nie są pozostawieni sami sobie i wiedzą, że mogą liczyć na wsparcie.

Profesjonalny wygląd restauracji

Franczyzobiorca korzysta ze specjalnie przygotowanego projektu architektonicznego opracowanego przez Burger King, oraz z profesjonalnie opracowanej aranżacji zarówno wnętrza jak i elewacji budynku.

Korzyści dzięki naszemu know-how

Zapewniamy wszystkim swoim franczyzobiorcom kompleksową strategię działania wraz z opisem poszczególnych punktów, gwarantując dostarczanie najlepszej jakości usług swoim gościom.
Nasz franczyzobiorca nie spotka się z takimi problemami, jak: nieznajomość sprzętu, korzystanie z niesprawnego wyposażenia, współpraca z niesprawdzonymi dostawcami towarów, czy niewłaściwa ekspozycja oferty. Takie wsparcie minimalizuje ryzyko popełnienia błędów w organizacji przedsiębiorstwa, jakim jest każda restauracja.

Organizacja na najwyższym poziomie

Wysoki poziom obsługi, wyszkolony i dobrze ubrany personel. Najwyższej jakości wyposażenie, a także sprawna obsługa to kluczowe elementy, które zostają wdrożone w każdej restauracji Burger King na świecie. Przy tym wszystkim nie można również zapomnieć o dostawcach. Każda restauracja posiada podpisaną umowę z tym samym dostawcą, abyśmy mogli mieć pewność, że w każdym miejscu na świecie nasi goście otrzymają te same świeże i smaczne produkty.

Skuteczne wsparcie marketingowe

Począwszy od logo, które jest międzynarodowym symbolem najlepszych burgerów, poprzez wygląd lokali oraz obsługi, aż po działania PR i marketingowe Burger King tworzy spójny, wyrazisty wizerunek z którego korzysta każda osoba w sieci. Zapewniamy wsparcie profesjonalistów na każdym kroku – skuteczną reklamę, najwyższej jakości materiały promocyjne, sprawdzone sposoby dotarcia do klienta.
Mocna reklama telewizyjna, internetowa oraz outdoorowa to tylko niektóre z elementów komunikacji, które Burger King gwarantuje swoim franczyzobiorcom.

Światowej klasy wsparcie
dla Twojego biznesu

Wybór lokalizacji

  • Burger King Poland S.A. przykłada priorytetową wagę do kwestii analizy i wyboru lokalizacji, jako czynnika kluczowego i fundamentalnego dla powodzenia całego biznesu. Współpracujemy z renomowaną, brytyjską firmą CACI w zakresie przygotowania strategii rozwoju dla Polski.
  • Burger King Poland S.A. oferuje pełne wsparcie w analizie proponowanych przez franczyzobiorców lokalizacji, jak również wskazania najlepszych obszarów do wyszukiwania potencjalnych miejsc pod restauracje Burger King.
  • Mając na uwadze budowę sieci kilkuset restauracji w okresie 10 lat Burger King Poland S.A. przygotował strategie rozwoju w danych regionach i miastach Polski rozłożoną na lata tak, aby poszczególne lokalizacje nie konkurowały ze sobą.
    Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo zatwierdzenia bądź odrzucenia proponowanej przez franczyzobiorcę lokalizacji i zaproponowania alternatywnej.

Otwarcie lokalu

Burger King Poland S.A. Zabezpiecza pełne wsparcie w procesie otwarcia restauracji Burger King.

WSPARCIE W NEGOCJACJACH UMÓW

Bazując na wieloletnich doświadczeniach i wypróbowanych wzorach umów dział Development zapewnia pełną asystę w procesie negocjacji umowy dzierżawy, najmu lub zakupu nieruchomości.

POMOC W PRZYGOTOWANIU KONCEPCJI ZAGOSPODAROWANIA

Posiadając kilka tysięcy obiektów na świecie Burger King może zaoferować know how w przygotowaniu najlepszego rozwiązania w zakresie zagospodarowania terenu i układu restauracji, w tym kuchni, zaplecza, magazynów i miejsca dostaw oraz zatwierdzenie takiej koncepcji przez BKE, co jest obligatoryjnym elementem procesu otwarcia restauracji BK.

WSPARCIE W PROCESIE PROJEKTOWYM

Burger King Poland S.A. współpracuje z najlepszymi architektami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w projektowaniu tego typu obiektów i oferuje pomoc w przygotowaniu projektów, doborze optymalnych mocy przyłączy oraz odpowiedniego wyposażenia sprzętowego z listy sprzętów zaaprobowanych do użycia w naszych restauracjach.

PREFERENCYJNE CENY

Firma zapewnia możliwość skorzystania ze specjalnych korporacyjnych cen w zakresie zamawiania specjalistycznego sprzętu kuchennego oraz pozostałego wyposażenia, jak też wynegocjowanych warunków na instalację, uruchomienie i serwis ww. sprzętu.

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Burger King Poland S.A. udzieli wszelkiej pomocy w zakresie optymalizacji kosztowej przy budowie restauracji poprzez zaproponowanie sprawdzonych firm wykonawczych, przeprowadzenie w imieniu i na rzecz franczyzobiorcy przetargów, wskazanie inspektorów nadzoru, mających kompetencje do poprowadzenia i nadzorowania prac budowlanych zgodnie ze standardem Burger King Poland S.A.

WSPARCIE SERWISOWE

Firma udzieli pełnego wsparcia w zakresie wyboru firm serwisujących sprzęt oraz optymalizujących zużycie energii.

Jeśli chcesz zostać swoim własnym Królem, skontaktuj się z nami już teraz.
Udzielimy Ci niezbędnych informacji.

franczyza@bkpoland.com