ZOSTAŃ NASZĄ LEGENDĄ

APLIKUJ

Burger King swój sukces zawdzięcza zaangażowaniu oraz energii Pracowników, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę i pomagają nam się rozwijać. Dbamy o nich, a oni o nas, dlatego wspólnie tworzymy firmę, która nigdy nie stoi w miejscu. Nasi ludzie mają ogromne ambicje, a my dajemy im możliwość bycia stale lepszymi.

POZNAJ NASZE LEGENDY

Piotr

Swoją przygodę w Burger Kingu zaczął jako Kierownik Zmiany, po krótkim czasie okazało się, że Piotrek ma ogromny potencjał, jest zaangażowany i pracowity, w związku z czym został awansowany na Kierownika Restauracji, pomijając stanowisko Zastępcy.

Filip

Zaczynał u nas od Pracownika Restauracji, był w tym naprawdę dobry, dlatego zaczął uczyć innych pełniąc obowiązki Instruktora. Wierzyliśmy jednak, że może więcej! Dlatego szybko awansował na Młodszego Kierownika Zmiany, a potem Kierownika Zmiany. Dzisiaj współtworzy z nami naprawdę świetną ekipę, a po otwarciu naszej nowej restauracji obejmie stanowisko Zastępcy Kierownika Restauracji. Gratulujemy Filip!

Iwona

Przeprowadziła się do innego miasta, żeby podjąć pracę u nas jako Kierownik Restauracji. Jej determinacja sprawiła, że w krótkim czasie została Kierownikiem Regionalnym. Dzisiaj zarządza wszystkimi restauracjami na Południu Polski.

Sebastian

Dzięki swojemu zaangażowaniu został Kierownikiem Zmiany, dzisiaj pracuje jako Zastępca Kierownika Restauracji, a po otwarciu nowej lokalizacji rozpocznie pracę jako Kierownik Restauracji.

DBAMY TEŻ O INNYCH!

Angażujemy się nie tylko w działania rozwijające nasz biznes, bierzemy też udział w akcjach charytatywnych, bo chcemy pomagać :) W tym roku wspomogliśmy jedną z rodzin, obdarowując ją najpotrzebniejszymi rzeczami.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

"Były łzy wzruszenia, jak i uśmiech radości. Gdy wnieśliśmy paczki, rodzina nie wierzyła, że będzie ich tak dużo. Gabriel ucieszył się z nowych butów jak i prezentu specjalnego jakim były części do składania. Gabriel cieszył się, że w końcu ma nowe łóżko, które nie będzie stanowić zagrożenia dla niego i pozostałych domowników. Bartosz najbardziej ucieszył się z wymarzonego LEGO. Powiedział, że nawet nie marzył o takim dużym zestawie. Od razu wziął się do składania. Pani Agata była wzruszona. Przepięknie prezentowała się w różowej sukience o jakiej marzyła, a nie było jej stać, aby taką kupić. Kasię najbardziej cieszył uśmiech całej rodziny."

Znajdź stanowisko dla siebie

 • PRACOWNIK RESTAURACJI

  Pracownik Restauracji odpowiedzialny jest za przygotowywanie posiłków oraz obsługę Gości zgodnie ze standardami i procedurami Burger King Poland.

 • INSTRUKTOR

  Na tym stanowisku odnajdą się osoby, które lubią uczyć innych, są cierpliwe i doceniają pozytywną atmosferę! Instruktor odpowiedzialny jest za szkolenie nowych pracowników.

 • MŁODSZY KIEROWNIK ZMIANY

  To pierwsze stanowisko managerskie. Nie wymagamy doświadczenia, ale zaangażowania i chęci do rozwoju. Młodszy Kierownik Zmiany odpowiedzialny jest za prowadzenie zmiany zgodnie ze standardami i procedurami Burger King Poland z jednoczesną orientacją na wysoką jakość obsługi Gościa.

 • KIEROWNIK ZMIANY

  Kierownik Zmiany odpowiedzialny jest za prowadzenie zmiany zgodnie ze standardami i procedurami Burger King Poland z jednoczesną orientacją na wysoką jakość obsługi Gościa. Dodatkowo zarządza jednym z obszarów wyznaczonych przez Kierownika Restauracji - zespół, produkty oraz sprzęt.

 • ZASTĘPCA KIEROWNIKA RESTAURACJI

  Zastępca Kierownika Restauracji odpowiedzialny jest za zbudowanie i utrzymanie kompetentnego i zmotywowanego zespołu przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnych kosztów pracy. Zarządza restauracją pod nieobecność Kierownika Restauracji.

 • Kierownik restauracji

  Kierownik Restauracji odpowiedzialny jest za prowadzenie restauracji w sposób zapewniający Gościom szybką i przyjazną obsługę, w połączeniu z najwyższą jakością doskonałego w smaku jedzenia. Dba o pracowników oraz o przyjazną atmosferę w restauracji.

Znajdź pracę

Wybierz lokalizację dla siebie

Oferty pracy dla wybranej lokalizacji:

Nie znalazłeś dla siebie oferty? – wyślij swoje cv na adres praca@bkpoland.com

Znajdź pracę