TU RZĄDZI SMAK
...i dobra cena.

Czy istnieje coś smaczniejszego niż soczysta wołowina prosto z grilla? Oczywiście nie, ale jej smak jest jeszcze lepszy, gdy… płacisz mniej. Sprawdź naszą najnowszą ofertę kuponową i ciesz się pełnią smaku. Poznaj też cztery burgery King Deals - każdy za jedyne 4,95 zł. Do wyboru: sztandarowy Whopper w mniejszej wersji Junior, Ranch Burger z krążkami cebulowymi, Chili Cheese Burger z wyjątkowym sosem chili cheese i papryczką jalapeno, oraz Chicken burger.

POBIERZ TERAZ
NASZE KUPONY
i korzystaj ze zniżek!

POBIERZ (.PDF)
Tutaj znajdziesz listę restauracji, w których obowiązuje promocja.

Na dobry początek wakacji Burger King ma dla Was specjalną promocję.

Odwiedzając nasze restauracje 23 czerwca, przy zakupie zestawuWhopper, drugi otrzymasz gratis!

Zapraszamy na burgery z wołowiną grillowaną na ogniu! 

 

Czas na World Trip, czyli podróże ze smakiem!

Przygotujcie się na prawdziwy Meksyk! Spicy Mexican Whopper da Wam ostro popalić za sprawą papryczek jalapeño zatopionych w sosie Salsa Mexicana, towarzyszących grillowanej na ogniu wołowinie, plastrom bekonu i świeżym warzywom. 

Sprawcie sobie wielką, włoską ucztę! Delektujcie się wyjątkową kompozycją smaku soczystych pomidorów z serem Mozzarella,  grillowaną wołowiną, plastrami bekonu i chrupiącą sałatą, które kryje w sobie Mozzarella Bacon Burger.  Całość  zatopiona w sosie BBQ i w objęciach nowej, delikatnej bułki Brioche z wyczuwalną, maślaną nutą. Brzmi smacznie? 

A to jeszcze nie wszystko. Odkryjcie Śródziemnomorskie Ziemniaczki w otoczce aromatycznych, śródziemnomorskich przypraw – oregano i rozmarynu.

Buon apetitto!

 

Sprawdź nowe kupony!

Z nimi zawsze taniej.

Next