TU RZĄDZI SMAK
...i dobra cena.

Czy istnieje coś smaczniejszego niż soczysta wołowina prosto z grilla? Oczywiście nie, ale jej smak jest jeszcze lepszy, gdy… płacisz mniej. Sprawdź naszą najnowszą ofertę kuponową i ciesz się pełnią smaku. Poznaj też cztery burgery King Deals - każdy za jedyne 4,95 zł. Do wyboru: sztandarowy Whopper w mniejszej wersji Junior, Ranch Burger z krążkami cebulowymi, Chili Cheese Burger z wyjątkowym sosem chili cheese i papryczką jalapeno, oraz Chicken burger.

POBIERZ TERAZ
NASZE KUPONY
i korzystaj ze zniżek!

POBIERZ (.PDF)
Tutaj znajdziesz listę restauracji, w których obowiązuje promocja.

Masz czasem ochotę na małe co nieco, drobną przekąskę? Jesteś w biegu, nie masz czasu na pełny posiłek? Mamy coś dla Ciebie!

Nowość - Dobre za Drobne - fajne produkty w dobrej cenie. W naszej ofercie znajdziesz burgery (Hamburger, Cheeseburger, Kurak w trzech wersjach), przekąski (krążki cebulowe, nuggety), lody oraz napoje.

A na większy głód – złóż swój własny zestaw!

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Sprawdź nowe kupony!

Z nimi zawsze taniej.

 

Wiosna pełna smaku!

Wraz z nadejściem wiosny w naszym menu zawitały nowe burgery - Wiosenny Whopper i Wiosenny Grilled Chicken oraz nowość wśród przekąsek – Chrupiące Ziemniaczki w otoczce z aromatycznych przypraw.
 
Zarówno nowy wariant klasycznego Whoppera, jak i burger z grillowanym kurczakiem, serwowane są z sosem jogurtowo-pieprzowym i świeżym ogórkiem w objęciach nowej, ciemnej bułki z 5 ziarnami: słonecznika, sezamu, pszenicy,  płatkami owsianymi oraz siemieniem lnianym.
Dodatkowo  wgryzając się w wiosenne burgery poczujesz kruchą sałatę lodową, cebulkę i soczyste plastry pomidora. Wszystkie skrojone tuż przed podaniem.
 
Odkryj wiosnę pełną smaku i kolorów już dziś. Serdecznie zapraszamy!

Next