Background

SWIEŻE, SOCZYSTE, SMACZNE

TU RZĄDZI SMAK

Dlaczego nasze burgery są wyjątkowe?
Sprawia to autentyczny smak grillowanej na ogniu wołowiny i świeże warzywa!

NASZ SEKRET

W Burger King® niezmiennie od 60 lat grillujemy wołowinę na najprawdziwszym ogniu i podajemy ją zawsze w towarzystwie świeżych warzyw. To jakość naszych składników jest gwarancją niepowtarzalnego smaku. Niech dowie się o tym cały świat!

OD 1954 NIGDY nie wyłączyliśmy grilla

Od ponad 60 lat jesteśmy wierni amerykańskiej tradycji przyrządzania burgerów. 100% wołowina grillowana na najprawdziwszym ogniu i świeże warzywa, to wyjątkowy smak, który czujesz w każdym kęsie. Smak pasji i doświadczenia.

UŻYWAMY TYLKO 100% WOŁOWINY
Tylko wołowina, żadnych dodatków

Nasze burgery są wyjątkowe. Do ich przygotowania używamy wyłącznie 100% wołowiny, bez żadnych dodatków. Dzięki temu charakteryzują się wyjątkowym i zupełnie naturalnym smakiem - takim jak kochasz.

ŚWIEZE, SOCZYSTE WARZYWA KROJONE NA MIEJSCU!

Czym byłby burger bez świeżych warzyw i najlepszych dodatków? W Burger King® wiemy, że wszystkie składniki muszą być najwyższej jakości. Dbamy o to, żeby warzywa były krojone w restauracji, tuż przed podaniem. Dzięki temu zachowują pełnię smaku i nie tracą wartości odżywczych. Świeżo krojone pomidory, cebula czy pikle to dodatki, które fantastycznie dopełniają smak naszych burgerów.

ZAWSZE ŚWIEŻE BURGERY

W Burger King® do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc nie przygotowujemy burgerów na zapas, by czekały, aż ktoś je zamówi. Chcemy mieć pewność, że trafia do Ciebie jak najlepszy burger.